שלום.

ברוך הבא לאתר של ביהיפ

חברת ביהיפ הוקמה ב- 2007 בארה"ב, ומשווקת מגוון מוצרי בריאות ברחבי העולם, מאז ועד היום.

החברה זוכה להצלחה רבה במדינות שונות, לרבות ישראל, כאשר מאות אלפים צורכים את המוצרים אותם אנו משווקים.

הצוות של ביהיפ מורכב מסטודנטים, חיילים משוחררים, אימהות, אבות ואימהות חד הוריים, פנסיונרים ועוד אנשים רבים שעובדים כעצמאיים או כשכירים במשרה מלאה/חלקית, ובמקביל עובדים גם עם b:hip על מנת לייצר הכנסה נוספת בסדרי גודל שונים. היופי שבדבר, הוא שאת העבודה עם בי היפ הם יכולים לעשות בזמנם הפנוי, מכל מקום.

חברי צוות רבים שעובדים עמנו, רואים בחברת בי היפ הזדמנות פז לייצר הכנסה גדולה יותר באופן ניכר, ואפילו בוחרים בתחום כמקור ההכנסה העיקרי שלהם.

נוסף על כך, המשרדים שלנו פתוחים החל משעה 9:00 ועד 22:30 בלילה, מה שמאפשר לחברי הצוות להגיע ולהשתמש בשירותי המשרד ככל שיצטרכו, ללא תשלום.

אנחנו מספקים לחברי הצוות שלנו את התנאים הטובים ביותר וכן את הכלים היעילים ביותר להצליח בעבודה. אין הגבלה בשעות הפעילות, כל אחד קובע לעצמו את שעות העבודה הנוחות לו, בהתאם ליעד שהציב לעצמו, וליכולותיו. כל חבר/ת צוות מחליטים לעצמם איך תתבצע העבודה, באילו שעות, והיכן.

שיטת התגמולים של חברת ביהיפ

כלומר, ככל שחבר/ת צוות ישתפרו ויבצעו את עבודתם טוב יותר, כך הם ירוויחו יותר, ללא מגבלת שכר.

אנו דוגלים בשיטת זו משום שללא ספק, זוהי שיטת ההכנסה ההוגנת ביותר. היתרון העיקרי פה, הוא ששיטה זו מאפשרת לכל אחד ואחת לפתח מיומנויות אישיות, להשתפר, להתקדם ולהצליח יותר ויותר, ובהתאם לכך, גם להרוויח הרבה יותר.

סביבת העבודה מאופיינת בדגש על התפתחות אישית ועסקית. מסרים ברורים ועוצמתיים המעודדים את חברי הצוות להצלחה, חיזוק הביטחון העצמי והאמונה בדרייב לעשייה וביוזמה, מובילים את חברי הצוות שלנו להיות פורצי דרך. אנו משקיעים רבות בפיתוח מיומנויות תקשורת, כישורים עסקיים, שיווק ומינוף של כלים דיגיטליים כגון הרשתות החברתיות וגוגל, עידוד יצירתיות וכישורי מכירה, מנהיגות, דוגמה אישית ועבודת צוות. את ההכשרה, ההכוונה והליווי מקבלים חברי הצוות בהדרכות יומיות וללא עלות.

ניתן להצטרף לחברת ביהיפ החל מגיל 20 ומעלה.

עובדים אתנו אנשים מכל רבדי האוכלוסייה ומכל קצוות הארץ והעולם: יהודים, בני ובנות המגזר הערבי. חרדים וחילוניים, צעירים ומבוגרים, נשים בהיריון, פנסיונרים, בעלי מוגבלויות וכן הלאה. כולם עובדים יחד כצוות, ובשיתוף פעולה.

אנו ב- b:hip מאמינים ש לאנשים מגיע הרבה יותר ממה שמציע שוק העבודה כיום. אנו נותנים הזדמנות שווה לכל אחד להרוויח יותר כסף, לפתח את עצמו, ולהתקדם בחברה שלנו.

חלק אינטגרלי בהדרכות שלנו, שם דגש על הצבת יעדים ומיקוד במטרה, וחשיבותם.

חברי הצוות שלנו לומדים הרבה על מוסר עבודה גבוה, ועל הנכונות להשקיע כדי לבנות את הביטחון הכלכלי של עצמם.

אנו מלמדים אנשים אחריות, עצמאות, מעודדים נקיטת יוזמה, ופרו אקטיביות.

כל אלה יחד, הם הבסיס להצלחה.

מצא את העיצוב המדויק שאתה צריך

תצמד לזמן ולתקציב, ועדיין תקבל את השירות המקצועי ביותר.

מחירים

$49

כסף

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית מוסן מנת. להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורך. 

$79

ברונזה

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית מוסן מנת. להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורך. 

$99

זהב

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית מוסן מנת. להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורך.