אשל עזר – המנטור שישנה את חייכם

המילה מנטור היא מילה גדולה והשאלה אותה יש לשאול היא מה זה בכלל מנטור? מה הופך אדם למנטור? מה גורם לכל כך הרבה אנשים ללכת בדרך של אדם אחד? עם כניסתו חסרת המעצורים של תחום הקואצ’ינג לעולמנו בשל הצורך ההולך וגובר בשינוי מהותי בחיינו בכל מיני תחומים: קריירה, זוגיות ומשפחה, בית, תחומי עניין, בריאות ועוד – רבים מחפשים את אותו מנטור, אותו אדם שיהפוך עבורם למקור השראה, למודל לחיקוי, למושא להערצה.

בשונה מקואצ’ינג שזה תחום שאפשר ללמוד אותו ולקבל מיומנויות וכלים לסייע לאנשים בחייהם, מנטור הוא אדם שפשוט נולד עם התכונות המתאימות ולא סתם אנשים רבים מקשיבים לו, נעזרים בעצותיו, מחפשים להקשיב לו. מנטור הוא אדם כריזמתי, חד וממוקד שיודע לזהות את המקום המדויק של הבעיה וגם יודע בדיוק איפה נמצא הפתרון. מנטור הוא מורה דרך שיכול לעזור למצוא כיוון, יכול לפתוח את הראש לכיוונים שלא בטוח חשבנו עליהם והוא למעשה אדם שמלא באנרגיות טובות, כאלה שאנחנו מחפשים בחיים שלנו כשהכל נראה קשה ובלתי ניתן להשגה.

בארצות הברית חוגגים את חודש ינואר כחודש המנטורים הבינלאומי ואם נחשוב על אנשים שהפכו למנטורים בשלהי ההיסטוריה ניזכר באישיות בולטת כמו לינקולן, הנשיא ה-16 של ארצות הברית שלא רק שימש כמנהיג היסטורי דגול אלא גם מנע פילוג של העם האמריקאי בזמן מלחמת האזרחים. אבל לא חייבים ללכת כל כך רחוק אחורה ולדפדף בספרי ההיסטוריה. המנטור ההישראלי, זה ששינה את חייהם של עשרות ישראלים אשר כל מה שנותר בפיהם היא המילה: תודה. אבל לא סתם תודה, הוקרה מעומק על לב על תהליך אמיתי של שינוי.

אז מי הוא בכלל אשל עזר?

אשל עזר
אשל עזר

אז אשל עזר הוא צלם לשעבר, יש יגידו אפילו סלבריטי-כוכב שלמד צילום בניו יורק בבית הספר School of Visual Arts. מיד בסיום הלימודים חתמה מולו על חוזה סוכנות גדולה ומוכרת ותוך זמן קצר התפרסמו עבודותיו בתקשורת והעיתונות בארצות הברית. לאחר קרוב לעשור בארצות הברית הוא חזר לארץ ופתח סטודיו משלו בארץ. אשל עזר נשוי ואב לחמישה ילדים. במהלך הקריירה שלו צילם אשל עזר קמפיינים למיטב החברות הפועלות בישראל: קסטרו, רנואר, לי קופר, קרליין ועוד. מאז עזב אשל עזר את התחום והיום הוא משלב בין עולם העסקים, תרומה לקהילה ויש לו גם זיקה לניהול אורח חיים בריא ומאוזן.

 איך אשל עזר עוזר לאנשים?

אשל עזר מראה לאנשים שאיבדו את הכיוון ומחפשים דרך חדשה את הדרך להצלחה. למרות הקושי, למרות שברגעים מסוימים הכל נראה בלתי אפשרי הוא יודע להכניס לחייו של אדם נקודות של אור שעם הזמן מרימות אותו למעלה ופשוט נותנות לו יכולת להמשיך הלאה ממקום טוב, חיובי, בריא.

אנשים מוקירים לו תודה על כך שבזכותם הם הפכו לאנשים טובים יותר, אנשים מאושרים יותר ושמחים יותר. אשל עזר משקיע המון זמן מזמנו בכדי להראות לכולם שאפשר גם אחרת, שאפשר לחלום וגם להגשים את החלום. עם אשל עזר אין פשרות, הדרך שנסללת נבנית על ערכים, עקרונות ויסודות כמו מצוינות, כמו עמידה ביעדים, התמדה, מחוייבות. הוא זורע שפע באנשים ומלמד אותם איך עם עבודה קשה,לימוד והקשבה אפשר ליצור משהו אמיתי, חזק ופנימי בכל תחום בחיים שלנו. במקביל מציג בפני כל אותם אנשים שמחפשים כיוון, דרך ובעיקר מקום להצליח את שיטת השיווק הרשתי ששגעה את ארצות הברית והפכה אמריקאים רבים ממעמד הביניים שסבלנו מחוסר היכולת לפרנס את המשפחה שלהם בכבוד לעשירים.

אשל עזר מלמד רק את מי שרוצה ללמוד ולקחת חלק בתהליך המופלא הזה שדורש כאמור זמן, סבלנות והתמדה איך לשווק מוצרים תוך כדי בניית רשת של צרכנים ומפיצים. אנשים גדולים באמריקה מחזיקים בחברות הנסחרות בבורסה כאשר הרווח שלהן נמדד על מאות מילארדי דולרים בשנה. מדובר בדרך המאפשר באופן השוויוני להגיע למיצוי כלכלי רווחי על ידי הקמת עסק נוסף מהבית.

למעשה אשל עזר מלמד איך בוחרים חברה כזו המתנהלת על פי שיטת השיווק הרשתי. הוא מסביר מה הופך חברה למצליחה. שילוב בין מאפיינים כמו הנהלה מצליחה וטובה, מוצרים איכותיים הקיימים בשוק המראה עלייה ברווחים, הזדמנויות ותגמולים, תזמון ומערך תמיכה הופכים את החברה לכזו שכדאי להשקיע בה ולזרוע זרעים של הצלחה.

אז אם גם אתם מחפשים כיוון, מקום, מרגישים אבודים וצריכים מישהו שיראה לכם את האור בקצה המנהרה, אשל עזר הוא המנטור שלכם.